Запрошуємо до співпраці!

Канал «Київська Русь» готовий до співпраці з усіма партнерами, колегами, меценатами та рекламодавцями.

"Київська Русь" - це майданчик для дискусій. Інформаційно-аналітичні студії, щогодинні випуски новин, історичні детективи, документальні фільми та розслідування ... Є час і місце для реклами, піару, всього спектра продакшн послуг.

Телеканал "Київська Русь" здійснює супутникове мовлення на всю територію України. Ми в базових пакетах програм найбільших кабельних операторів (провайдерів), в соціальних мережах і мобільних додатках. Запрошуємо всіх до співпраці!


                                              Комерційний директор:                                                

                                                 Тетяна Вакуленко
                                                      067-249-32-64
                                             tanyavakulenko7@gmail.com


Оновлений телеканал "Київська Русь" розпочинає мовлення. Доступний користувачам в пакетах найбільших кабельних операторів країни, а також через супутник Astra 4A. Перегляд каналу також можливий на сайті. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.

Мапа покриття:


Супутникове мовлення: 

Телеканал "Київська Русь" у відкритому доступі здійснює супутникове мовлення у форматі MPEG-2 на всю територію України, Європи, північну Африку і частину країн Близького Сходу. Технічні параметри прийому сигналу телерадіопрограми:


Кабельні мережі: 

Телеканал присутній у базових пакетах програм понад 200 кабельних операторів (провайдерів) як в аналоговому, так і цифровому форматі включаючи найбільших в Украні.

У тому числі - з використанням IPTV і ОТТ технологій.

Детальну інформацію про прийом сигналу телеканалу "Київська Русь" можна дізнатися у Ваших кабельних операторів (провайдерів).

Эфірне мовлення

 "Київська Русь" здійснює ефірне (аналогове) мовлення в Дніпропетровській, Одеській та Івано-Франківській областях

Мобільні додатки: 

Канал "Київська Русь" завжди з вами. У мобільному додатку наш прямий ефір, можливість перегляду будь-якої програми і останніх новин, ексклюзивні фото та відео.

Наша адреса :04070, м. Київ, вул. Григорія Сковороди 15/10 б

Комерційний відділ: tanyavakulenko7@gmail.com