«Київська Русь» - це оновлений інформаційно-просвітницький канал. Ми отримуємо повідомлення і дані з перших вуст. Говоримо про події в країні і за кордоном. Те, що відбувається аналізуємо з експертами в області соціально-політичних, економічних а, головне, гуманітарних і духовних змін. Акцентуємо увагу на позитивних подіях, які найчастіше залишаються непоміченими в інформаційному потоці.

Наші герої - люди, які несуть світло, які б сутінки їх не оточували. Історії, які дають натхнення жити в Україні - найважливіші для команди каналу "Київська Русь".

"Живи тут!" - це не просто слоган каналу Київська Русь. Щодня ми маємо намір надавати докази того, що професійне зростання, розвиток бізнесу, створення і благополуччя сім'ї і просто безоглядні прояви доброти і взаємної підтримки можливі і потрібні саме зараз і тут - в Україні.

"Київська Русь" - це ще й нагадування про історичну спадщину українців. Ми не повинні забувати про те, що є нащадками великих хрестителів в Східній Європі. І цю історію у нас ніхто не відбере.

Головний образ телеканалу "Київська Русь" - світло. Не фізичне, а внутрішнє, те саме, яке дає сенс і сили жити. Тому наша команда звертається до всіх: "Шукаємо світло разом!"

Майданчики для співпраці каналу «Київська Русь»:

Юридична інформація: http://kiyvska-rus.com.ua

Оновлений телеканал "Київська Русь" розпочинає мовлення 28.07.18 р .. Доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, а також через супутник Astra 4A. Перегляд каналу також можливий на сайті. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.

Де і як  нас знайти:

Супутникове мовлення:

Телеканал "Київська Русь" у відкритому доступі здійснює супутникове мовлення у форматі MPEG-2 на всю територію України і в зонах впевненого прийому. Технічні параметри прийому сигналу телерадіопрограми:

Кабельні мережі:

Телеканал "Київська Русь" присутній у базових пакетах програм найбільших кабельних операторів (провайдерів) як в аналоговому, так і цифровому форматі. В тому числі - з використанням IPTV і ОТТ технологій.

Детальну інформацію про прийом сигналу телеканалу "Київська Русь" можна дізнатися у Ваших кабельних операторів (провайдерів).

Мобільні додатки:

Канал "Київська Русь" завжди з вами. У мобільному додатку наш прямий ефір, можливість перегляду будь-якої програми і останніх новин, ексклюзивні фото та відео. Все це під рукою у вашому телефоні.

Інші джерела:

Оnline - трансляцію телеканалу "Київська Русь" можна знайти на головній сторінці сайту каналу: http://kiyvska-rus.com.ua

Телеканал "Київська Русь" так само відкриває власні сторінки в соціальних мережах:

Додаткова інформація:

З питань розвитку мережі:

Павленко Віктор Михайлович

e-mail: kupvm@ukr.net

Команда телеканалу:

Шукаємо шлях до світла разом!